Sursa alimentare Chieftec PSF-180MP 180W
Disponibilitate: Vîndut
Cod produs: 4189
Prezentare generală de la furnizor:
Power Supply SFX 180W Chieftec PSF-180MP, Bulk Specification: : ATX 12V 2.3 Form factor: : SFX Efficiency: : <80% Dimension (DxWxH): : 100 mm x 125 mm x 64 mm PFC: : Active PFC only 230V (0,9) Fan dimension: : 60mm silent fan AC Input: : 230V /2A Frequency: : 47-63 Hz +5V: : 12A +3,3V: : 17A +5V & +3,3V combined: : 63W +12V 1: : 13A / 156W P.F.: : >0,9 -12V: : 0,3A / 3,6W +5VSB: : 2A / 10W Maximum Load: : 180W