Monitor Philips Evnia 24M2N3201P / 23.8 IPS
Garanție:  24 luni
Cod produs: 246085
Disponibilitate: 11
Regular Price:3 410 MDL
Special Price 3 311  MDL
345  MDL/lună
+- în credit de la EasyCredit
Prezentare generală de la furnizor:
23.8" PHILIPS Evnia 24M2N3201P,White,IPS,1920x1080,260Hz,AdaptiveSync,1msGTG,300cd,HDR10,HDMI+DP,Pivot Diagonala ecranului: 24 " Rezoluția Display-ului: 1920x1080 FHD Tip panou: IPS Rata maximă de reîmprospătare: 260 Hz Timp de răspuns: 1 ms Intrări HDMI: 1x HDMI 2.1 DisplayPort: 1x DP 1.4