Monitor Philips Evnia 24M2N3201P / 23.8 IPS
Warranty:  24 months
Product id: 246085
Availability: 11
Regular Price:3 410 MDL
Special Price 3 327  MDL
347  MDL/month
+- in credit from EasyCredit
Quick overview from the supplier:
23.8" PHILIPS Evnia 24M2N3201P,White,IPS,1920x1080,260Hz,AdaptiveSync,1msGTG,300cd,HDR10,HDMI+DP,Pivot Diagonala ecranului: 24 " Rezoluția Display-ului: 1920x1080 FHD Tip panou: IPS Rata maximă de reîmprospătare: 260 Hz Timp de răspuns: 1 ms Intrări HDMI: 1x HDMI 2.1 DisplayPort: 1x DP 1.4