Coş

0
Opţiuni de cumpărare

Filtru de cumpărături după:

  1. Producător:
    • OEM
Producător
  1. ACME
  2. APC
  3. ASRock
  4. AccExpert
  5. Apple
  6. Arctic
  7. Belkin
  8. Bestek
  9. Borofone
  10. Brackton
  11. Brateck
  12. CHOETECH
  13. Cablexpert
  14. D-link
  15. DELL
  16. Deepcool
  17. Draka
  18. Fujitsu
  19. GameMax
  20. Gembird
  21. Genesis
  22. HAMA
  23. HP
  24. Helmet
  25. Hoco
  26. Huawei
  27. Keystone
  28. LANBERG
  29. LMP
  30. Lenovo
  31. MARVO
  32. Mcdodo
  33. MikroTik
  34. Moshi
  35. OEM
  36. OPPO
  37. Plantronics
  38. SPACER
  39. Samsung
  40. Sven
  41. UGREEN
  42. Verbatim
  43. Xiaomi
  44. Zignum
  45. ttec
  46. Toate
Culori / parametri disponibile
  1. Alb
  2. Albastru
  3. Argint
  4. Auriu
  5. Galben
  6. Gri
  7. Magenta
  8. Metal
  9. Negru
  10. Orange
  11. Roz
  12. Roşu
  13. Verde
  14. Violet
  15. Toate
NANOhelp
  1. AUX
  2. De reţea (internet)
  3. OTG
  4. Optic
  5. Pentru Auto
  6. Pentru Laptop
  7. Pentru MacBook
  8. Pentru PC
  9. Pentru Plăci Grafice
  10. Pentru Printer
  11. Prelungitor
  12. Splitter
  13. Toate
Caracteristici
  1. 3 in 1
  2. 90 degree
  3. Nailon
  4. Protejat
  5. Spiralat
  6. Toate
Conector #1
  1. 3.5 mm (3pin, female)
  2. 3.5 mm (3pin, male)
  3. ATX (4pin, male)
  4. COM (DE-9, RS232)
  5. DVI (female)
  6. DVI (male)
  7. DisplayPort (male)
  8. HDMI (female)
  9. HDMI (male)
  10. IEEE 1394 (6pin, Firewire, i-Link)
  11. IEEE 1394 (9pin, Firewire, i-Link)
  12. Lightning (male)
  13. Molex (female)
  14. Molex (male)
  15. PCI-Express (6+2pin, male)
  16. PCI-Express (6pin, male)
  17. RCA (male)
  18. RJ45 (male)
  19. S-Video (male)
  20. SATA (data)
  21. SATA (power)
  22. SFP+
  23. Toslink (4mm)
  24. USB 2.0 (A, male)
  25. USB 3.0 (A, male)
  26. USB Type-C (male)
  27. VGA (female)
  28. VGA (male)
  29. eSATA (male)
  30. microUSB 2.0 (B, male)
  31. microUSB 3.0 (B, male)
  32. miniDisplayPort (female)
  33. miniDisplayPort (male)
  34. miniHDMI (female)
  35. Toate
Conector #2
  1. 3.5 mm (3pin, female)
  2. 3.5 mm (3pin, male)
  3. 3.5 mm (4pin, female)
  4. ATX (4pin, female)
  5. DVI (female)
  6. DVI (male)
  7. DisplayPort (female)
  8. DisplayPort (male)
  9. HDMI (female)
  10. HDMI (male)
  11. IEEE 1394 (6pin, Firewire, i-Link)
  12. IEEE 1394 (9pin, Firewire, i-Link)
  13. Molex (female)
  14. PS/2 (male)
  15. RCA (male)
  16. RJ45 (male)
  17. S-Video (male)
  18. SATA (data)
  19. SATA (power)
  20. Toslink (4mm)
  21. USB 2.0 (A, female)
  22. USB 2.0 (A, male)
  23. USB 2.0 (B, male)
  24. USB 3.0 (A, female)
  25. USB 3.0 (A, male)
  26. USB 3.0 (B, male)
  27. USB Type-C (male)
  28. VGA (female)
  29. VGA (male)
  30. eSATA (male)
  31. microHDMI (male)
  32. microUSB 2.0 (B, female)
  33. microUSB 2.0 (B, male)
  34. microUSB 3.0 (B, male)
  35. miniDisplayPort (female)
  36. miniDisplayPort (male)
  37. miniHDMI (male)
  38. miniUSB (B, 5pin, male)
  39. Toate
Lungime cablu (m)
  1. 0.1
  2. 0.135
  3. 0.15
  4. 0.2
  5. 0.25
  6. 0.3
  7. 0.45
  8. 0.5
  9. 0.6
  10. 0.75
  11. 1.0
  12. 1.2
  13. 1.5
  14. 1.8
  15. 2.0
  16. 2.5
  17. 3.0
  18. 4.5
  19. 5.0
  20. 7
  21. 7.5
  22. 10
  23. 15
  24. 20
  25. 30
  26. 50
  27. 80
  28. 305
  29. Toate

Cabluri, Adaptoare, Controlere OEM

Alegem din: 16

TabelListă

Desc
OEM SFP-H10GB-CU1M / 10GBASE-CU SFP+ Cable 1m

Cod produs: 71685

Regular Price:539 MDL

Special Price526 MDL

Vizualizare rapidăAdaugă la favoriteAdaugă în lista comparare
OEM SFP-10G-LR / SFP+ 10G Transceiver

Cod produs: 54807

Regular Price:786 MDL

Special Price779 MDL

Vizualizare rapidăAdaugă la favoriteAdaugă în lista comparare
OEM SFP+ 10G Module WDM 1270/1330nm

Cod produs: 54806

Regular Price:3 254 MDL

Special Price3 129 MDL

Vizualizare rapidăAdaugă la favoriteAdaugă în lista comparare

TabelListă

Desc